Z przykrością informujemy, że w związku z bieżącą sytuacją epidemiczną
Biblioteka UMFC w Warszawie będzie nieczynna
od poniedziałku 15 czerwca do odwołania.

• Drogim DYPLOMANTOM przypominamy o obowiązku zwrotu wszystkich wypożyczonych materiałów bibliotecznych przed ukończeniem studiów. W związku z tym nadal przyjmowane będą zwroty materiałów bibliotecznych od studentów ostatnich lat studiów licencjackich i magisterskich.
    • KONIECZNE JEST UMÓWIENIE DOKŁADNEGO TERMINU I FORMY REALIZACJI ZWROTU - w tym celu prosimy o kontakt z Wypożyczalnią - mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 22 2789 271.
  • Materiały zwracane do Biblioteki będą poddawane trzydniowej kwarantannie i dopiero po tym terminie zostaną zdjęte z konta czytelnika.

Pozostałych Czytelników informujemy, że terminy zwrotu materiałów, które przypadały na okres od 12.03 do 30.06 zostaną przesunięte na 30.09.2020 r.

Nadal realizowane są zamówienia na bezpłatne skanowanie wskazanych fragmentów książek, nut i czasopism, złożone przez studentów, doktorantów i pracowników UMFC za pośrednictwem imiennej poczty w domenie chopin.edu.pl (chopin.edu.pl, stud.chopin.edu.pl, adm.chopin.edu.pl).

Można złożyć zamówienie na skany z większości materiałów zgromadzonych w Bibliotece UMFC, z wyjątkiem prac dyplomowych, magisterskich i doktorskich oraz niektórych innych materiałów o statusie „Udostępniany specjalnie” (decyzję podejmuje dyżurujący bibliotekarz).

Jednocześnie informujemy, że Biblioteka UMFC nie udziela zezwoleń na publikację oraz nie odpowiada za dalsze wykorzystanie materiałów reprodukowanych ze swoich zbiorów biblioteki, a podlegających ochronie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83).

Wciąż zachęcamy do korzystania z baz online (szczegóły w zakładce e-źródła), Bibliotekarze zaś pozostają do Państwa dyspozycji za pośrednictwem poczty elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz pod bibliotecznymi numerami telefonów. Zachęcamy do kontaktu!

Wprowadzone regulacje są zgodne z zasadami bezpieczeństwa w czasie epidemii COVID-19 ustalonymi przez Kanclerza UMFC w Instrukcji działania umożliwiającej bezpieczną realizację zajęć i indywidualne korzystanie z infrastruktury Uczelni w Warszawie i w Białymstoku.

poniedziałek - piątek: 9:30 - 18:30

poniedziałek: 9:30 - 17:00